۲۶ خرداد ۱۴۰۰ | Jun 16, 2021
 
به شبکه جهانی جام جم خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

جمع ایرانی

جمع ایرانی
جمع ایرانی ، برنامه ای شبانگاهی است که هر شب از قاب شبکه ی جهانی جام جم پخش می شود ، این برنامه با بخش های جذاب و متنوعی همچون نمایش تئاتر عروسکی ایرانی (خیمه شب بازی)، اجرای زنده موسیقی، پخش نماهنگ و به طور خاص دعوت و گفتگو با میهمانانی که هر کدام در رشته ی خود صاحب نظر می باشند، همراه است .

 

 

  


جمع ایرانی ، عنوان یک برنامه شبانگاهی است که در گروه اجتماعی شبکه جهانی جام جم و با تهیه کنندگی امیر عباس حدسنی تولید می شود .

از ویژگی های این برنامه :مجریان هر شب متفاوت می باشند. در این خصوص می توان از مسعود روشن پژوه ، فریبا باقری ، مهبد قناعت پیشه ، محمد مطلب ، زهرا شوقی ، امیر رضایی ، مانی رهنما ، صبا راد و شهروز ابراهیمی نام برد .افتتاح برنامه با حضور تمام مجریان خواهد بود بخش هایی از برنامه به خیمه شب بازی اختصاص یافته است.  خوانندگان مردمی کشور نیز  ترانه های شادی را برای اجرا تدارک دیده اند.

 جمع ایرانی،  هر شب به صورت زنده ساعت 22:15 دقیقه به وقت تهران برابر با ساعت 19:45 دقیقه به وقت وین ، 12:15 دقیقه به وقت مرکز آمریکا و 05:45 دقیقه به وقت سیدنی از شبکه جهانی جام جم پخش می شود . این برنامه روز بعد در ساعت های 06:15 و 14:15 دقیقه به وقت تهران بازپخش می شود.

لطفا سوالات و نقطه نظرات خودتان درباره موضوع برنامه و .... را از طریق پل های ارتباطی زیر برای ما ارسال نمایید تا در برنامه مطرح گردد .

تلفن بین المللی 46812400444+

شماره شبکه های اجتماعی 9035776077 98+

ایمیل امور مخاطبان mokhatab@jjtvn.ir
۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۴۱
تعداد کلیک: ۱,۲۷۷

نظرات بینندگان


نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 5000  


کلیه حقوق متعلق به شبکه جهانی جام جم می‌باشد.