۲۶ خرداد ۱۴۰۰ | Jun 16, 2021
 
به شبکه جهانی جام جم خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

معرفی برنامه ها

ترنم جام
ترنم جام
ترنم جام ، عنوان برنامه ای است از تولیدات گروه فرهنگ ، ادب و هنر شبکه جهانی جام جم، که به طور خاص به موسیقی ایرانی می پردازد .
(۲۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۵)
جمع ایرانی
جمع ایرانی
جمع ایرانی ، برنامه ای شبانگاهی است که هر شب از قاب شبکه ی جهانی جام جم پخش می شود ، این برنامه با بخش های جذاب و متنوعی همچون نمایش تئاتر عروسکی ایرانی (خیمه شب بازی)، اجرای زنده موسیقی، پخش نماهنگ و به طور خاص دعوت و گفتگو با میهمانانی که هر کدام در رشته ی خود صاحب نظر می باشند، همراه است .
(۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۴۱)
آن سوی داستان
آن سوی داستان
این برنامه به معرفی ماندگار ترین کتاب های داستانی منتشر شده پیرامون هشت سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامی از زبان نویسندگان آنها می پردازد ، نویسندگانی که بعضا خود در بطن اتفاق حاضر و ناظر بودند .
(۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۷)
اینجا ایران
اینجا ایران
اینجا ایران عنوان برنامه ای است که با شیوه ای نو و جذاب طبیعت بی نظیر ایران را به تصویر کشیده و از شبکه جهانی جام جم پخش می شود .
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۴۰)
خانه مهر
خانه مهر
برنامه خانه مهر قدیمی ترین برنامه شبکه جام جم است که با هدف افزایش دانش و مهارت های زندگی برای خانواده‌ها در زمینه های مختلف تولید و پخش می‌شود.
(۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۵۰)
کنکاش
کنکاش
برنامه کنکاش، با دعوت از اساتید مطرح در حوزه های علوم سیاسی و امور بین الملل به تفسیر جدیدترین رویدادهای ایران و جهان می پردازد.
(۱۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۰۰)
همراه ایرانیان
همراه ایرانیان
برنامه همراه ایرانیان با مجری گری امیر عباس جوشقانی نژاد و سمانه جعفری هر دوشنبه از شبکه جام جم پخش می شود ، این برنامه به گفتگو با ایرانیان موفق خارج از کشور پرداخته و از دست آوردهای آنها می گوید .
(۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۴:۴۵)
مجله علمی
مجله علمی
برنامه مجله علمی به تشریح دستاوردهای علمی و فنی متخصصان و پژوهشگران ایرانی در حوزه های مختلف علوم پایه ،فنی- مهندسی، کشاورزی،محیط زیست، نانوتکنولوژی،هوافضا و ..... می پردازد
(۵ بهمن ۱۳۹۳ ۱۳:۴۷)
اقتصاد ایران
اقتصاد ایران
برنامه اقتصاد ایران به معرفی دستاوردهای اقتصادی ، تجاری ، واردات ، صادرات ، بورس ، اوراق بهادار در داخل ایران می پردازد و با معرفی دست اندر کاران بخش های صنعتی و اقتصادی سعی دارد تا کلیه پیشرفتها در این زمینه ها را به نمایش بگذارد این برنامه به مدت 50 دقیقه روزهای چهارشنبه ساعت 21:30 به وقت تهران پخش می شود.
(۵ بهمن ۱۳۹۳ ۱۳:۴۶)
ورزش ایران
ورزش ایران
با توجه به تغییرات بعمل آمده در کنداکتور شبکه این برنامه با رویکرد ورزشی بمدت 60دقیقه روزهای یکشنبه هر هفته در ساعت 21/25 به وقت تهران از کانال اروپا برای مخاطبان محترم پخش می گردد. ایمیل برنامهvarzesheiran@jjtvn.ir
(۶ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴)
کلیه حقوق متعلق به شبکه جهانی جام جم می‌باشد.